Hayat doğru
ellerde değişir ...

BİZ KİMİZ ?

Kronik ve akut yara bakımı ile hasta ve hasta yakınlarına tıbbi danışmanlık yapan, bunları yaparken hasta güvenliğini ve sağlığını her zaman ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, aynı zamanda topluma ve çevreye duyarlı, işini bilimsel ve teknolojik gelişmelerle birlikte yürüten, etik ve deontolojik kurallar çerçevesinde hizmet veren bir grup sağlık profesyonelleriyiz.

VİZYONUMUZ

Kronik yarası olan ve evde yara bakım hizmeti almak isteyen hastalara yaranın değerlendirilmesi, sistemik değerlendirme, beslenme durumunun değerlendirilmesi sonrası uygun olan ve yaranın iyileşmesini sağlayacak yara bakımını sağlamak ve yakınlarına hasta odaklı kaliteli tıbbi bakım konusunda danışmanlık hizmetini sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Yara bakım ekibi olarak, evde yatağa bağımlı hastaların tıbbi değerlendirmesini yapmak, akut ve kronik yaralarda yara bakımı sunmak ve yeni yaraların oluşmasını önlemek amacıyla tıbbi bakım ve destek sunmak misyonumuzdur. Bu hizmetlerimizi, bilimsel çizgide ve yeni teknolojiler ışığı altında talep edenlere en iyi şekilde ulaştırabilmek hedefimizdir. Yatağa bağımlı olmayan kronik yarası olan hastalarımıza da ayak ve yara bakım merkezimizde aynı şekilde değerlendirme yaparak en uygun ve iyileşmeyi sağlayacak en etkili yöntemi belirleme hizmetini de sunmaktayız.

TOP